Search

Küçükçekmece-Yarımburgaz-Bahçeşehir

14 Kasım 2018 Çarşamba günü Küçükçekmece Lagünü-Yarımburgaz Mağarası ve Bahçeşehire yapmış olduğumuz arazi çalışmasına ait fotoğraf ve video kayıtlarını Fotoğraflar ve video kayıtları sayfasından in cleyebilirsiniz.

Tebriz

İran’ın kuzeyindeki Doğu Azerbaycan vilayetinin merkezi Tebriz Şehrinde Tebriz Sanayi, Ticaret, Madencilik ve Tarım Odasının desteği ile düzenlenen 4. Türk-İran Formuna katılımımız sırasında çekmiş olduğum fotoğraflardan bir kısmı "Fotoğraf ve Video Galerisine" yüklenmiştir. Tebriz şehri ile ilgili çok genel bir kanaat edinmek için fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Taşkent-Buhara ve Semerkand

2018 yılı Mayıs ayında Özbekistan'a yaptığımız gezi sırasında Taşkent, Buhara, Semerkand ve Semerkand'a bağlı Emir Timur'un doğum yeri Şehr-i Şiraz'a yaptığımız gezi sırasında çekmiş olduğumuz fotoğraflardan hazırladığım ve 22 Ekim 2018 tarihinde "Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kültür Günleri" çerçevesinde sunumunu yaptığım "ÖZBEKİSTAN'DAN GÖZLEMLER" başlıklı sunum dosyasına fotoğraf galerisinden ulaşabilirsiniz. ulaşabilirsiniz.